O dietach

Nauka o korzyściach diet oczyszczających 1

Nauka o korzyściach diet oczyszczających

W 2016 roku świat nauki uhonorował nagrodą nobla profesora Yoshinori Oshumi’ego – który dzięki wieloletnim badaniom dowiódł między innymi, że ludzki organizm jest na tyle mądrze skonstruowany, by w odpowiednio zaaranżowanych warunkach zainicjować proces tak zwanego „odżywiania wewnętrznego” (ketozy). W ketozę wprowadzamy się między innymi odpowiednio przeprowadzając diety warzywno-owocowe, diety sokowo-ziołowe Buchinkera, a także – bardzo indywidualne I długofalowe – diety ketogeniczne – popularne zwłaszcza wśród sportowców.
My skupiamy się na korzyściach płynących z oferowanych w naszych ośrodkach diet sokowo-ziołowych I warzywno-owocowych.

Jak przejawia się ten proces i co dobrego niesie dla naszego organizmu?

Otóż po zainicjowaniu niskokalorycznej diety pod okiem fachowca, po kilku dniach takiego trybu organizm, musząc zaspokoić energetycznie swoje potrzeby, wprowadza mechanizm trawienia przez swoje komórki ich obumarłych lub uszkodzonych elementów. Wpływa to na uruchomienie tak zwanego detoksu komórkowego. Każdy organizm inaczej reaguje na proces intensywnego wyzbywania się toksyn, dlatego w naszym ośrodku dbamy o to, by każdy Gość przechodził turnus pod okiem naszej dietetyczki.

Nauka o korzyściach diet oczyszczających 2

Jak ważne jest, by pierwszą dietę oczyszczającą przejść pod okiem specjalisty?
Fachowcy sugerują, aby każdy, kto po raz pierwszy myśli o wejściu w dietę niskokaloryczną, oczyszczającą – zapewnił sobie komfort i zwiększył szanse na powodzenie przedsięwzięcia odbywając proces pod okiem specjalistów, w zaciszu wyspecjalizowanych w tej dziedzinie ośrodków, w których otrzyma wsparcie merytoryczne oraz mentalne.

Jakie dodatkowe korzyści zauważyć możemy po weekendowej diecie sokowo-ziołowej, na przykład?

  • Poprawę kondycji cery, witalizację organizmu.
  • Wprowadzenie do regulacji gospodarki hormonalnej.
  • Możliwość przygotowania organizmu do wyzbycia się wielu przewlekłych dolegliwości.

UWAGA! Utrata masy ciała (ok. 1 kg do 3 kg) to tylko miły efekt uboczny naszej weekendowej diety sokowo-ziołowej Buchingera! ?

Udostępnij