O dietach

Turnusy oczyszczające z jazdą konną po plaży? 1

Turnusy oczyszczające z jazdą konną po plaży?

Nasze zdrowotne turnusy nad morzem to zarówno dieta warzywno-owocowa, post sokowo-ziołowy Buchingera, moc zajęć i wykładów dla zdrowia, jak i… możliwość zapierającej dech w piersiach przejażdżki konnej po lesie i po plaży. Wszystko to dzięki otwartości i charyzmie Pana Jerzego Ożgi –  licencjonowanego trenera II klasy jeździectwa z uprawnieniami pedagogicznymi, posiadającego 35 lat doświadczenia w pracy z końmi. 
Pan Jerzy jest człowiekiem czynu i inicjatorem wielu społecznych akcji, a także autorem publikacji o jeździectwie powszechnym i społecznej roli koni w czasopiśmie „Koń polski” oraz szeregu artykułów o tematyce hodowlanej w magazynie „Hodowca i jeździec”. To także aktywny członek komisji oceniającej na wystawach i czempionatach hodowlanych.

U nas łąki mają smak miodu,
u nas w polu kołyszą się żyta –
szkarłatem koniczyna, gdy dokwita
śliczna jest. I koń pijący u brodu.

Józef Andrzej Frasik

Sercem z końmi, przychylny ludziom szanującym naturę i zwierzęta – Pan Jerzy wraz z Nowym Jantarem [Odnośnik do galerii?] oferuje Państwu możliwość przeżycia przygody, która przyjemnie nosić się będzie w świat wraz z Waszymi opowieściami. W ramach naszych zdrowotnych turnusów [link do oferty] – dla chętnych Gości – mamy  przygotowany pakiet “nazwa pakietu”.

Jesteś gotowy na nadmorski wiatr we włosach?

Udostępnij