Opinie

Odtwórz wideo

P. Halina

Odtwórz wideo

P. Ania

Odtwórz wideo

P. Eliza

Odtwórz wideo

P. Beata

Odtwórz wideo

P. Jacek

Odtwórz wideo

P. Magda

Odtwórz wideo

P. Ania

Opinie

Nowy Jantar to miejsce dla każdego, kto kocha aktywny wypoczynek i zdrową kuchnię. To wszystko w otoczeniu pachnącego lasu, plaży i szumu morza. Zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, ciekawe wykłady prowadzone przez ludzi pełnych pasji, fachowy i uprzejmy personel, miła atmosfera – dają poczucie relaksu i komfortu. Polecam serdecznie, Od początku do końca- czułam się zaopiekowana.

Pani Magdalena

Pobyt uważam za bardzo udany:-) Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Miła i sympatyczna obsługa hotelu. Pobyt przerósł moje oczekiwania. Bardzo ciekawe prelekcje. Bardzo sympatyczni współuczestnicy turnusu. Pogoda dopisała rewelacyjnie. Zdecydowanie polecam pobyt u Was i oczywiście Wasze naturalne produkty.

Pan Jacek

Bardzo dziękuje za bezcenną wiedzę, jaką otrzymałam w czasie pobytu w Jantarze. Całemu zespołowi składam podziękowania za zaangażowanie w pracę, co sprawiło, że czułam się ważna i dobrze zaopiekowana. Wszystkim życzę nieustającego entuzjazmu w pracy podczas kolejnych turnusów profilaktyczno-leczniczych. Swoim znajomym przedstawię Nowy Jantar, jako miejsce wyjątkowe, wręcz magiczne, gdzie czas na chwilę się zatrzymuje i pozwala odebrać otaczającą naturę wszystkimi zmysłami, a przede wszystkim jako miejsce cudownych osób - otwartych, z pasją opowiadających o człowieku i otaczającej przyrodzie.

Pani Jola

Diety oczyszczające pierwsza klasa. Do tego morsowanie i ciekawe atrakcje podczas turnusu. Działo się dużo. Polecam.

Pan Stanisław

Przemiła atmosfera, obsługa i towarzysze. Weekendowy turnus zdrowotny na sokach odbyłam z przyjaciółką. Bardzo dobrze zorganizowany czas. Ruch na świeżym powietrzu, opieka dietetyczki, świetne wykłady o zdrowiu i ekologii. Las i morze. Wspaniały wypoczynek.
Polecamy serdecznie.

Pani Cecylia

Turnus zdrowotny polecam każdemu kto chciałby sie wyciszyć i zadbać o siebie. Miejsce jest przyjemne ale sercem tego wszystkiego są ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy przez te kilka dni serdecznie sie nami zajmowali i przekazywali przydatną wiedzę. Pani Kasia wymiata :) - odpowie na każde pytanie i jest bardzo oddana temu co robi. Po wykładzie P. Janiny ma się ochotę biec do lasu i zbierać wszystkie zioła, a P. Małgosia tak pięknie opowiada o przyrodzie, że ma się ochotę przytulić każdego żuka :). No i P. Agnieszka która nad wszystkim trzyma piecze i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :). Miło było spędzić ten czas w towarzystwie tych ludzi za co dziekuje serdeczne.

Monika Kaska

Cudowni ludzie, rodzinna atmosfera, pyszny post ? Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Okolica piękna, spacerkiem do morza. Jako Kosmetolog wiem, jak ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Aby pomóc naszemu organizmowi lepiej wchłaniać składniki odżywcze, idealnie sprawdza się post. Jeśli nie wiesz, jak zacząć Nowy Jantar to miejsce dla Ciebie.

Maria Gosk