TURNUSY REHABILITACYJNE- PROFILAKTYCZNO – LECZNICZE

Wybierz lokalizację turnusów

Jantar

Oferta niedostępna

Dworek przy Stawie

Stary Dzierzgoń 68, 82-450 Stary Dzierzgoń
Chcemy zadbać o Twoje zdrowie najlepiej, jak potrafimy! W stałej konsultacji z dietetykiem i lekarzem organizujemy trzydniowe oraz siedmiodniowe turnusy oczyszczające organizm. Dzięki nim doświadczysz poprawy kondycji cery i rewitalizacji organizmu. Podejmiesz również ważny krok do wyzbycia się przewlekłych dolegliwości, słuchając naszych porad o regulacji gospodarki hormonalnej i wprowadzając je w życie.
Czy mogę wybrać czas trwania pobytu?

Możesz wybrać między trzydniowym pobytem połączonym z dietą sokowo-ziołową doktora Buchingera, jak i siedmiodniowym z dietą warzywno-owocową. Wszystko zależy od tego, jakim czasem dysponujesz i czy masz już pierwsze doświadczenia z dietami oczyszczającymi. U nas wykonasz także badania nietolerancji pokarmowych Twojego organizmu pod okiem specjalisty.

Czy tylko dorośli mogą wziąć udział?

Kuracje oczyszczające są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, jednak nie oznacza to, że nie możesz przyjechać do nas ze swoimi dziećmi! Wręcz przeciwnie, zapraszamy również najmłodszych, którym zapewnimy stosowne wyżywienie i moc atrakcji.

Jak się przygotować?

Chcemy odpowiednio wprowadzić Cię w tematykę i przygotować do odbycia kuracji. Zadbamy, byś wiedział, na czym polega nasz turnus oczyszczający, czym różni się trzydniowa i siedmiodniowa dieta oczyszczająca. Wszelkie niezbędne informacje prześlemy drogą mailową tuż po dokonaniu rezerwacji. Pomogą one sprawnie i szybko przygotować się do wyjazdu zarówno trzydniowego, jak i tygodniowego. Dostaniesz od nas:

  • plan wejścia w kurację oczyszczającą – stopniowo wskażemy Ci drogę, tak byś mógł przygotować swoje ciało do przejścia na zupełnie nową ścieżkę. Pomoże Ci to uniknąć niemiłych dolegliwości i czerpać radość z dbania o zdrowie organizmu,
  • trzydniowy jadłospis, który wprowadzisz w życie przed przyjazdem do nas – to będzie wstęp, dzięki któremu przygotujesz ciało na oczyszczenie i cudowne zmiany,
  • listę rzeczy, które potrzebujesz zabrać na nasz trzydniowy i siedmiodniowy turnus – dzięki niej spakowanie walizki potrwa chwilę i niczego Ci nie zabraknie!

Ważne informacje

W każdej terapii, leczeniu czy diecie mogą wystąpić przeciwskazania do stosowania lub wykluczenia, dlatego przed każdym turnusem połączonym z dietą przesyłamy informacje, dla kogo ten rodzaj leczenia nie jest wskazany. Istnieją dolegliwości, przy których stosowanie niskokalorycznych diet może nie wpłynąć pozytywnie na proces leczenia lub być dla organizmu nieodpowiednim rozwiązaniem stosowanym przy danym schorzeniu.

Dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo najlepiej, jak potrafimy!

Zadbamy, byś miał pewność, że możesz spokojnie podjąć kurację niskokaloryczną i że przyniesie Ci ona same korzyści: poprawę stanu zdrowia, Twoich wyników badań, a także samopoczucia. Naszym celem jest wspomóc budowę Twojej odporności i pokazać, że o organizm trzeba odpowiednio zadbać. U nas przeprowadzisz także testy nietolerancji pokarmowej. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!