Turnusy z dietą

Prowadzimy zorganizowane, odbywające się pod okiem naszej Pani dietetyk i w konsultacji z lekarzem, turnusy 3-dniowe z dietą sokowo-ziołową doktora Buchingera, jak i 7-dniowe turnusy z dietą warzywno-owocową. Najbardziej zauważalne korzyści płynące z turnusów to poprawa kondycji cery i witalizacja organizmu. Dodatkowo wprowadzenie do regulacji gospodarki hormonalnej i ważny krok do przygotowania organizmu do wyzbycia się wielu przewlekłych dolegliwości.

W zależności od tego, jakim czasem dysponujesz  oraz czy temat diet oczyszczających jest Ci już znany, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z postami – proponujemy dwa rodzaje turnusu.

Zapraszamy wszystkich z Was, którzy czują potrzebę pozytywnych zmian w swoim żywieniu, chcą poznać otwartych, miłych ludzi i zdobyć przydatną w zakresie zdrowia wiedzę. 

Mimo że diety oczyszczające są przeznaczone dla osób dorosłych – zapraszamy w nasze progi również tych z Was, którzy chcą spędzić u nas czas z dziećmi. Zapewnimy im stosowne wyżywienie i moc atrakcji.

Podczas każdego rodzaju naszych turnusów, na miejscu, macie też możliwość wykonania badania nietolerancji pokarmowych pod okiem specjalisty. 

Jak się przygotować?

Po dokonaniu rezerwacji, przed każdym turnusem prześlemy Wam wszelkie niezbędne informacje, które pomogą w prosty sposób przygotować się do weekendowego lub tygodniowego pobytu w naszym ośrodku. Wśród nich będzie:

  • Plan wejścia w dietę oczyszczającą.
  • Trzydniowy jadłospis – do wprowadzenia przed przyjazdem do naszego ośrodka.
  • Lista rzeczy niezbędnych lub przydatnych podczas naszego turnusu.

Ważne informacje

Poprawnie przeprowadzone diety oczyszczające pod opieką specjalisty mają dobroczynny wpływ na organizm. Jednak w każdej terapii, leczeniu, czy też jakiejkolwiek diecie istnieją pewne przeciwwskazania, czy też wykluczenia. Przed każdym naszym turnusem poinformujemy Was jakie przypadłości nie mogą podlegać leczeniu dietami niskokalorycznymi.

Chcemy o Was zadbać najlepiej jak potrafimy. ?